Vasaraudzes privātklīnika – augstākie standarti ginekoloģijā

Ginekologs ir ļoti nozīmīgs speciālists ikvienas sievietes dzīvē. Ginekologs ir tas speciālists, kurš ir līdzās tad, kad jaunas meitenes ķermenis kļūst par sievietes ķermeni, tas, kurš konsultē par kontracepcijas jautājumiem, uzsākot pieaugušas sievietes dzīvi un seksuālās attiecības. Ginekologs ir tas, kurš uzrauga sievietes un mazuļa veselību grūtniecības laikā, rūpējoties par to, lai pēc deviņiem mēnešiem piedzimtu vesels mazulis. Ginekologs visas dzīves garumā uzrauga sievietes intīmo veselību, kā arī izvada sievieti cauri tik sarežģītam dzīves posmam kā menopauze.

Tieši tāpēc sievietei ir svarīgi izvēlēties zinošu, iejūtīgu un uzticamu ginekologu. Patiesībā ne jau tikai ginekologu, bet ginekoloģijas klīniku, kuru tiešām saukt par savu, jo laba reproduktīvā veselība ir komandas darbs. Nozīme ir ne tikai ginekologa kompetencei, bet arī tam, kā strādā māsiņas, ultrasonogrāfijas speciālists un pārējais klīnikas personāls.

Dr. I. Vasaraudzes klīnika – Eiropas vadošo klīniku standarti

Ginekoloģijas jomā Latvijā sievietēm ir samērā plaša speciālistu izvēle. Ginekologs būs atrodams katrā poliklīnikā un medicīnas centrā, kā arī ir plašs privāto klīniku tīkls. Dr. I. Vasaraudzes privātklīnika ginekoloģijā ir viena no labākajām un prestižākajām savā jomā, ko pierāda gan ilgstošā darba pieredze, gan klīnikas attīstība, gan augsti izglītotais personāls, gan fakts, ka sievietes uztic savu reproduktīvo veselību šīs klīnikas speciālistiem.

Kas ir I. Vasaraudzes ginekoloģijas klīnikas galvenās priekšrocības?

  • Vairāk nekā 10 gadu pieredze ginekoloģijā.
  • Jaunākās paaudzes aparatūra un aprīkojums kabinetos.
  • Progresīvākās un saudzīgākās darba metodes, kas pārņemtas no Eiropas vadošajām klīnikām.
  • Vienmēr diskrēta un iejūtīga attieksme pret katru pacienti.
  • No ārzemēm pārņemtas metodes, kas ļauj jau grūtniecības agrīnā stadijā izvērtēt visus iespējamos pataloģiju riskus — NIPT tests, piecu kritēriju USG skrīnings, papildu pataloģiju riska individualizēts pārrēķins FoetalMedicineFondation (FMF) programmā.
  • Klīnikas vadītāja ir ginekoloģe-endokrinoloģe ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi.
  • Klīnikas speciālisti regulāri papildina savas zināšanas ārzemēs.

Vairāk par Vasaraudzes klīnikas kompetencēm varat uzzināt https://www.vasaraudze.lv/.

Videi un attieksmei ir būtiska nozīme

Skaidrs, ka sievietes no sava ginekologa gaida kompetenci un pareizu ārstēšanu, tomēr tik delikātā jomā kā ginekoloģija ļoti lielu nozīmē spēlē tieši personāla attieksme un klīnikas atmosfērā. Šajā ziņā I. Vasaraudzes privātklīnika ir darījusi visu iespējamo, lai liktu savām klientēm justies ērti, mierīgi, relaksēti un droši.

Pacientes vienmēr sagaida zinošs personāls, kurš sniedz konsultācijas, veic pierakstus, paskaidro dažādas būtiskas nianes, lai nebūtu nekādu neskaidru jautājumu un bažu.

Tāpat klīnikā ir padomāts par to, lai vienmēr tiktu ievērots pilnīgs diskrētums, personas dati un pacientu mantas būtu drošībā.

Komforts un mūsdienīga vide – tie ir galvenie aspekti, kuriem sekots, veidojot klīnikas interjeru. Lai ērti būtu ikvienam pacientam, lai mēbeles būtu komfortablas, lai būtu kāds laika kavēklis. Interjerā iekļauti mākslas un dizaina elementi, fonā skan relaksējoša mūzika.

Vasaraudzes privātklīnikā – ne tikai ginekoloģija, bet arī citi pakalpojumi

Ar laiku klīnika ir augusi gan sava personāla ziņā, gan arī sniegto pakalpojumu apjomā. Klīnikā labāko aprūpi var saņemt ne tikai ginekoloģijas jomā, bet arī veikt vispārējas veselības pārbaudes, dažāda veida ultrasonogrāfiju gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem. Klīnikā tiek nodrošinātas dažādas ginekoloģiskās operācijas. Pieejamas arī pediatra konsultācijas. Visi pakalpojumi tiek nodrošināti ar modernākajām tehnoloģijām un zinošiem speciālistiem, kuri spēj veikt precīzu diagnostiku un rekomendēt piemērotāko ārstēšanos.