Vasara ir labs laiks mājokļa remontam

Vasara ir labākais laiks atpūtai un atvaļinājumam, tomēr vasara ir arī piemērots laiks dažādiem saimnieciskiem darbiem. Viens no tiem ir mājokļa remonts. Vasarā remontdarbus veikt ir daudz vieglāk, jo laikapstākļi ļauj efektīvi izmantot gan āra telpu, gan iekštelpu, var turēt vaļā logus, kā arī pielāgoties remonta apstākļiem. Vajadzības gadījumā īslaicīgi var pat pārnakšņot teltī vai izdomāt kādu citu vasarai piemērotu risinājumu.

Arī mēs savas mājas remontu nolēmām paveikt gada siltajos mēnešos. Mums bija nepieciešams veikt fasādes uzlabošanu, pielabot mājas jumtu un arī pirmajā stāvā veikt kosmētisko remontu. Vasarā bija daudz vieglāk paciest remonta radītās neērtības.

Runājot par remonta finansiālo pusi, jāsaka, ka esam parasta ģimene ar vidējiem ienākumiem. Māja ir mantota no vecmāmiņas, ēka jau ir paveca. Vienīgais risinājums, ko varējām izmantot, lai atļautos ēkas remontdarbus, bija kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ieķīlājot īpašumu, varējām saņemt remontam nepieciešamo naudas summu, ko tagad atmaksājam ar samērīgiem ikmēneša maksājumiem vairāku gadu laikā.

Mūsuprāt, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir ļoti labs risinājums, kā atļauties īpašuma uzlabošanas un remonta darbus, ja pašiem nav tik lielu ienākumu. Protams, vēl ir risinājums remontu veikt lēnām, katru mēnesi nopirkt kaut ko nelielu, paveikt kādu mazu darbu, bet mēs nespējām iedomāties, ka varētu paciest vairāku gadu remonta bardaku pie mājas un mājas iekšienē. Tad jau labāk visu paveikt pāris mēnešu laikā un pēc tam veikt kredīta maksājumus. Tāpēc mūsu izvēle mājas remontam bija kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Vairāk par to, kā saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, varat izlasīt šajā rakstā: http://kokteilis.la.lv/ka-sanemt-aizdevumu-pret-nekustama-ipasuma-kilu/. Tur varēsiet izlasīt gan par nosacījumiem, kas jāizpilda, lai saņemtu šādu aizdevumu, kā arī uzzināsiet noderīgus ieteikumus, kā šo kredītu saņemt izdevīgāk un gudrāk.

Mēs remontu mājās sākām jau pavasarī, bet jau rudens otrajā pusē viss bija padarīts. Rezultāts lielisks – māja ar uzlabotu fasādi un atjaunotām pirmā stāvā ērtībām.