Vasara ir īso šortiņu laiks. Bet ko darīt ar nevēlamo apmatojumu?

vasara

Vasara ir īstais laiks, lai izrādītu savu lielisko figūru, kas iegūta, ziemas mēnešus pavadot cītīgos treniņos sporta klubā. Apzinīgās dāmas pludmales un siltajai sezonai gatavojas laikus, lai iegūtu tādu figūru, kuru vēlas redzēt spogulī ietērptu plānā klietiņā, īsos šortiņos vai citā iemīļotā apģērba gabalā.

Lieliski, ja vēlamā figūra centīgu treniņu rezultātā ir iegūta. Bet ir viena problēma, kas nomoka daudzas sievietes un liek ar bažām gaidīt vasaru. Tas ir nevēlamais apmatojums uz kājām un bikini zonā. Lai uzvilktu vasarīgu un salīdzinoši pieticīgu apģērbu, jārēķinās, ka būs atkailinātas kājas visā garumā. Tām sievietēm, kuras daba apveltījusi ar bagātīgu un tumšu apmatojumu, nākas piedzīvot neērtības. Kā cīnīties ar nevēlamo apmatojumu un visu vasaru nepavadīt ar skuvekli somiņā?

Dodies uz vaksāciju

Vaksācija ir viena no populārām metodēm, kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma vismaz uz pāris nedēļām. Tas jau ir daudz labāk, nekā skūties katru otro vai trešo dienu. Tomēr jāņem vērā, ka vaksācija būs regulāri izdevumi. Tāpat jārēķinās ar sāpēm. Katram gan ir atšķirīgs sāpju slieksnis, bet vairums sieviešu tomēr piekrīt tam, ka vaksācija sāp. Ne visas ir gatavas to paciest. Bet skaistums taču prasa upurus, vai ne? Ja gribat skaistas un gludas kājas pludmalē, tad jārēķinās ar zināmām neērtībām.

Veicot matiņu vaksāciju, arī jāatceras par atbilstošu ādas kopšanu, lai mazinātu iespēju, ka matiņi ieaug. Tā ir diezgan izplatīta problēma, ar ko sievietes saskaras. Ieauguši matiņi ir gan sāpīgi, gan nepatīkami izskatās.

Laikus uzsāc lāzerepilācijas kursu

Vēl viena iespēja, kā uz ilgu laiku atbrīvoties no matiņiem gan uz kājām un bikini zonā, gan citviet uz ķermeņa, ir lāzerepilācija. Tā ir metode, kurā ar lāzera stara raidītu gaismu tiek iznīcināta matiņa sakne, neļaujot tam ataug. Ar lāzeru var apstrādāt matiņus, kuri šajā brīdī ir aktīvajā augšanas fāzē. Tas arī ir iemesls, kāpēc vajadzīgas vairākas procedūras, lai apstrādātu visus matiņus. Jāiziet pilns lāzerepilācijas kurss, pēc kura matiņi vairs neataugs ilgu laiku. Pēc tam tikai apmērām reizi gadā jāveic profilaktiskā procedūra, lai saglabātu iegūto rezultātu.

Lāzerepilācija ir kļuvusi patiešām populāra, to izvēlas arvien vairāk sieviešu, neskatoties uz to, ka kursa iziešana prasa lielākus ieguldījumus. Tomēr tā ir tālredzīga investīcija nākotnē. Ja parēķina, cik pāris gadu laikā tiek iztērēts vaksācijas procedūrām, tad lāzerepilācija vairs nemaz nešķiet tik dārga.

Vairāk par pašu lāzerepilāciju un dažādiem tās nosacījumiem varat uzzināt lāzerdermatoloģijas klīnikas “Era Esthetic” mājaslapā:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Šī klīnika ir viena no tām, kurā strādā ar jaunākās paaudzes lāzera iekārtām, kuras ir vēl jaudīgākas un saudzīgākas. Klīnika ieguvusi klientu atsaucību un labās atsauksmes gan par pašu procedūru, gan klientu apkalpošanas līmeni. Ja jāizvēlas, kur veikt lāzerepilāciju, tad šī klīnika noteikti ir TOP iestāžu skaitā. Jaunajiem klientiem arī pieejams atlaides pirmajai lāzerepilācijas procedūrai, bet, saņemot lojalitātes karti, arī turpmāk iespējams baudīt dažādas priekšrocības.