Mīļā sieviete, parūpējies arī par sevi!

aprupe

Sievietes taču var visu! Viņām padodas, viņas zina, viņas paspēj. Rūpes par sev tuvākajiem, atbildības sajūta pret darbu, sabiedriskā dzīve — mūsdienu sievietes ikdiena ir kā vāveres ritenis, kurā bieži vien ir nepareizi saliktas prioritātes. Viss cits ir svarīgāks, tikai ne viņa pati. Savas vajadzības jau vienmēr var atlikt uz vēlāku laiku.

Tā rezultātā ir nogurusi, varbūt pat nelaimīga sieviete. Tomēr to mainīt var tikai viņa pati. Viņai pašai ir beidzot savas vajadzības jāvērtē par gana svarīgām, lai līdzās visiem citiem pienākumiem atrastu laiku tam, kas ir būtiski viņai.

Izgulies

Miegs vislabāk ārstē gan nogurumu, gan drūmas domas. Tik bieži tieši uz miega rēķina tiek padarīts kaut kas iekavēts un neatliekams. Tā tas var notikt ārkārtas situācijās, bet tai nevajadzētu būt normai. Bieži vien sievietes guļ daudz mazāk stundu, nekā viņām patiešām vajadzētu. Ilgtermiņā tas atstāj negatīvu iespaidu uz fizisko un garīgo veselību, tas arī laupa skaistumu. Tāpēc sevi mīlošas sievietes vienai no galvenajām prioritātēm vajadzētu būt labam miegam. Ieteicams gulēt vismaz 7 stundas.

Ieplāno brīvdienas tikai sev pašai

Mirklis klusumā un tikai ar sevi reizēm ir vienīgais, ko vēlas sieviete, kurai ir darbs, bērni, pienākumi. Tomēr šķiet neiespējami mājās kaut ko tādu noorganizēt. Tāpēc atliek tikai savā plānotājā atzīmēt brīvdienu vienīgi sev. Jau laikus saplānot darbus, lai nekas netraucē, sarunāt bērniem pieskatītāju un bez sirdsapziņas pārmetumiem veltīt dienu tikai sev un savām iemīļotajām nodarbēm. Ideāli, ja to var izdarīt ārpus mājas, lai nerodas doma kārtot un tīrīt.

Sāc lasīt to grāmatu, kas stāv plauktā

Grāmatu lasīšana nereti ir tas hobijs, ko daudzi pieaugušie zaudē brīdī, kad sākas aktīvais ģimenes un karjeras virpulis. Tam vienkārši nav ne laika, ne spēka. Tomēr, ja labi plāno un ļoti grib, tad var izdoties atrast dienā kaut vai piecpadsmit minūtes, kad tomēr izlasīt kaut vai pāris lapas. Varbūt sanāks lasīt grāmtu ilgāk, bet tomēr tas sniegs milzu gandarījumu.

Aizej pie ginekologa

Reproduktīvajai veselībai jābūt katras sievietes prioritātei, jo tā ir daļa no viņas sievišķības un šarma. Ginekoloģija ir līdzās sievietei no dzimšanas līdz pat pēdējai dzīves dienai, tāpēc noteikti nedrīkst taupīt laiku un naudu, atliekot rūpes par savu veselību. Ginekologa apmeklējums ir svēta lieta, kas jāveic ik gadu. Tomēr tik daudzas sievietes ar šo grēko, bet pēc tam sastopas aci pret aci ar smagām, jau grūti ārstējamām vai pat neārstējamām diagnozēm. Ginekoloģija mūsdienās ir ļoti attīstīta, piedāvā modernas metodes un līdzekļus, kā sievietes dzīvi padarīt daudz labāku, ērtāku un patīkamāku.

Noorganizē randiņu ar draudzenēm

Īstu daudzību neietekmē laiks un citi faktori. Labākās draudzenes tādas ir un paliek uz mūžu. Arī tad, ja tik bieži vairs nesanāk satikties. Tomēr ir patīkami pabūt kopā, smelties vienai no otras iedvesmu un spēku. Tāpēc neatliec uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien — noorganizē pusdienas kopā ar draudzenēm vai vakara pasēdēšanu ar gardiem dzērieniem. Tici, ka šāds notikums dos jaunu enerģiju un spēku. Negaidi, kad draudzenes aicinās tevi, noorganizē visu pati un pārsteidz viņas

Sāc atkal sportot

Daudzas aizņemtas, veiksmīgas, karjeras un ģimenes virpulī ierautas sievietes atzīst, ka viena no lietām, kam viņām pietrūkst laika, ko viņas atliek, bet ļoti vēlas, ir sportošana. Ja kādreiz tā bija ikdiena un dzīvesveida daļa, tad lielajā pienākumu gūzmā ir gandrīz neiespējami ieplānot regulāras sportiskās aktivitātes. Sevis mīlestības, cieņas un arī veselība dēļ tomēr ir jāmeklē iespēja kustēties, būt aktīvai un kaut vai spontāni izmantot iespēju paskriet vai aiziet uz vingrošanas nodarbību.